Nasi Partnerzy

FIRMA RESTOM


PRODUKTY  FIRMY  RESTOM  REPREZENTUJĄ  NOWE  CHEMICZNE  TECHNOLOGIE PRZY  RESTAUROWANIU  ZABYTKOWYCH  POJAZDÓW
 Zapraszamy na stronę producenta 
www.restom.net

 Restom to francuski producent, który od ponad 20 lat zapewnia nowatorskie rozwiązania w zakresie produktów wspierających konserwację i renowację elementów samochodowych i motocyklowych.

Firma Restom posiada swoje laboratorium badawczo rozwojowe. Specjalizuje się w produkcji lakierów oraz preparatów do zabezpieczania elementów metalowych przed korozją. Jakość produktów zapewniają specjaliści, którzy sprawiają, że produkty są wyjątkowe. 

Restaurowanie pojazdów to nie tylko pasja, ale również inwestycja - na dłuższą metę produkty tanie kosztują więcej, gdyż są nieskuteczne, źle wyglądają lub co gorsza są nietrwałe. 

Produty firmy RESTOM kontra korozja!!!

Korozja to największy wróg samochodów, ale jest na to sposób.
Preparat Restom Pho Sprim 4090 jest podkładem fosforanowym mającym zastosowanie dla wszystkich stali nielakierowanych (po piaskowaniu), które chroni od korozji. Jego wyjątkowa przyczepność sprawia, że jest najlepszym podkładem do zastosowania przed procesem lakierowania lub kitowania (kit poliestrowy lub celulozowy). Preparat jest bardzo ekonomiczny, można go nakładać zwykłą szmatką nawilżoną produktem (odradza się używanie pistoletu), co zapewnia kilka miesięcy ochrony przed korozją w pomieszczeniu zadaszonym, nawet w środowisku wilgotnym, w oczekiwaniu na wykończenie. Nie przeszkadza w spawaniu (dziurkowaniu, itp.).Szczególnie zalecany jest przed zastosowaniem lakierów antykorozyjnych Restom Motor Peint PMV 3030, Restom Epoksy EAF 2092 i preparatu wykończeniowego Restom Epoksy PPRET 9000.

Preparaty Restom są bardzo wydajne, przewidywane zużycie to 0,5 litra dla 10 do 20 m2, w zależności od sposobu nakładania.

Produkty do regenerowania karoserii w poszczególnych etapach:
  1. odrdzewianie :               PAC 2030 (piaskowanie lub szlifowanie)
  2. podkład gruntujący :       PHO SPRIM 4090
  3. podkład epoksydowy :     EPOKSY PPRET 9000
  4. wykończenie :               Car Peint 6010 Dbamy o nowe, szanujemy stare ...